Categories
PETR SYNEK - fotky z Manjany
Zase jedna hezka galerie vod našich inventárních hostů. Každej máte možnost sem svojí vlastní umístit.
MILNA
Naše nová základna
SUMARTIN
Tak v Sumartinu sme před šesti rokama začínali jenom v kempu, kde dneska je jen tak 20 % lidí. Většina volí ...
Pár epesních vobrázků
Bombastický vobrázky vod Jenýka Hájků, co u nás pořídil v září 2005 při expedici časopisu Oceán. Každá má v originále kolem 60 MB.
LODĚ A VÝLETY
Tak jednou tejdně narazíme na vejletě na delfínky. Tyhle se nás zrovna chytli na majáku Laščatna a dopluli vedle lodě až do zátoky u ...
PLÁŽ BOL

 NEJZNÁMĚJŠÍ A NEJNAVŠŤEVOVANĚJŠÍ PLÁŽ NA JADRANU

 Osobně to teda nemusím, ale sou holt tací, co potřebujou na pláži pořádný maso, diskotéky, kolotoče , ...

VRAKY

Sou lidi, který preferujou zvířátka, ale pořád tak nějak mezi potápěčský bombonky patří samozřejmě vraky, tak se níže na pár fotiček od našich hostů ...

FAUNA A FLORA

Dočista fšecky vobrázky byly pořízený na Manjaně, za nezištný pomoci našich hostů

Slušnej díl přitom splodil šílenej biolog Adam Petrusek, ale ...

VOBRÁZKY Z OKOLÍ
Krásný fotečky z bezprostřední blízkosti naší báze v Sumartinu. Naprostej ráj na Zemi, zkuste najít krásnější místo ! Fotil Filip Jelínek.
DatsoGallery By Andrey Datso

Of course, possible side effects caused by the poor quality of drugs and public access to your personal information. Canadian RX Pharmacy http://canadiantoprx.com/buy-nolvadex-online-cheap/ is known as a customer-oriented platform that cares about the maximal safety of its clients and the protection of their vulnerable information. Trusted privacy policy and high confidentiality level prevent any type of data leakage, so you may be confident your personal, payment, delivery and medical information will never be passed to third parties.