4.6.2013


Tak todlencto je asi poslední raport před odjezdem na Manjanu. Fšimněte si, že už delší dobu ani nikoho neponoukám, aby se nahlásil, neb máme opět full. Většina starejch známejch inventárních kusů už má taky vobjednáno, kurzantů bude ve finále zase tak 250, takže vlastně nejni pohodička. Dalším plusem se začíná jevit chorvatskej vstup do Unie, podařilo se mi vcelku hladce zaměstnat český instruktory, dovést hafo novejch lahví bez těch krávovin co dříf požadovali...prostě úleva. Od 1.7 skončí celní kontroly na hranicích, takže můžete dovážet co chcete ( teda herák a kokain moc nedoporučuju ) , dokonce ani na děti už nemusíte mít plný moci, takže jestli vás od sousedů ruší, uneste je na Balkán. Do dvou let maji bejt i v Šengenským prostoru, tak ty megalomanský přechody, co zrovna po dvaceti letech dostavěli, zase můžou rozorat. Jejich postoj ke vstupu se z rozhodnýho NE před dvěma roky radikálně změnil na ANO poté co se proláklo, že Unie nejni nic jinýho než převlečenej bolševismus a kor zezačátku se dá neuvěřitelně nakrást . Venku je nádherně hnusně, chčije už 14 dní v kuse a potápět se dá skoro fšude. Je zbytečný utrácet za Niagarský vodopády, stačí zajít kousek za barák na přehradu do Římova. V Hrvatsku ale koukám už je 27, ale to jaro taky stálo za kulový, asi se málo modlíte, podvodníci.  Mam tady jednu exkluzivní nabídku. Musíme skrzewa balkánský předpisy provést výměnu lahví, takže nabízíme k prodeji italský lahve Faber 15 litru, s úplně novým CZ atestem , novým ventilem a novou botkou a to přesně za půlku ceny novej, tedy za 3800,- Kč, přičemž máte víceméně stejně hodnotnej kus. Při větším množství eště ňákou tu kačku srazím. Pište volejte, máme eště asi 50 kousků ze stofky.

Tak, před tejdnem sme přijuchali z Gira, opět vynikající akce a vůbec nám nevadilo, že jeden den z osmi propršel a tři padal sníh. Pár náladovejch fotek z telefonu, jaxme kolmo přejížděli z Itálie přes Mt. Cenis k prudičům francouzskejm je tuhle www.manjana.cz/stahuj/giro.zip .

O víkendu eště jedu v Lienzu u italskejch hranic ( nezaměnit s Linzem ) extrémní dolomitskej cyklomaraton na 130 kiilasu a skoro 3000 vejškovejch, tak držte palec, ať to starej o vojetej náčelník přežije. Jede 2000 frajerů z celej Evropy a našel sem tam i 5 Čecháčků (takže z ČR je nás 6 ), taxem se zaradoval nad jejich letopočty, jakože jim je přes 40 az 50, páč jináč je to samej profík a mladý klucí. Až následně se ale proláklo, že je to brněnská partička profesionálních cyklistů, dokonce i dráhařskej mistr světa Aleš Trčka. Každopádně pojedu totální krev a jako vždycky na vítězství. Že to zase asi neklapne je jasný, ale cíle mám vždycky vysoko. Vlastně úplně nejvejš, což v překladu znamená přežít. No a hned jaxe vrátím, nahážu bedny do auta a frčíme na Manjanu, gde už skejsnem až do září, jen na Tour de France na 14 dní uprchnu a pak 4 září na Vueltu do Španělska. Takže už se na Vás podvodníci fakt těšíme, jaxte si mohli pofšimnout, pro nás je Manjana spíš úchylka než buzines, ale jak koukám do letošní soupisky na starý kusy, vychýlenejch je nás několik stovek a to je dobře. Tak ahoj na Manjaně a opatrně na cestě.   Náčelník


Of course, possible side effects caused by the poor quality of drugs and public access to your personal information. Canadian RX Pharmacy http://canadiantoprx.com/buy-nolvadex-online-cheap/ is known as a customer-oriented platform that cares about the maximal safety of its clients and the protection of their vulnerable information. Trusted privacy policy and high confidentiality level prevent any type of data leakage, so you may be confident your personal, payment, delivery and medical information will never be passed to third parties.